| Burdetiu a întrebat:

O colega si-a scapat iphon-ul(4) jos si nu ii mai porneste de ce?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
S-a defectat!
Trebuie dus la un service de telefonie autorizată.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Să meargă să-l repare, e singurul lucru care-l mai poate face.
Te pup!

| Borsko a răspuns:

Pentru ca iPhone-urile sunt praf si daca le-ai atins putin mai tare touch-ul s-a stricat.

| Timeea2001 a răspuns:

Ca probabil e foarte sensibil.Si eu cred ca nu mai are ce sa faca cu el, adica sigur s-a stricat ceva.Ar trebui sa il duca la reparat...Eu nu ma pricep... Funda?

| givehelp a răspuns:

Ca e lucru fin, nu e minge. Pacat. Sa meara la o reparatie poate se repara.

| Bloopies a răspuns:

Pentru ca e varza Iphon!

| Iepuras_Gaby_1995 a răspuns:

Depinde cum a cazut si pe ce, daca nu s-a spart, poate e doar o defectiune de la el, ci nu de la cazatura. Poate sa îl duca la reparat, poate rezolva cu ceva problema.

| Ciuuuffii a răspuns:

Display-u e de vina. Nu mai are ce sa-i faca.