| grigor3 a întrebat:

O fata te face sa te simti bine mereu?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mereu, doar atunci cand are chef si motiv!
In rest, poate sa te si loveasca, sau sa te jigneasca, depinzand de circumstante.

| Violleta2022 a răspuns:

Uneori ma socheaza cat de micuti sunteti si ce intrebari puerile puneti, de parca fetele ar fi alieni, nu ar fi la fel ca si baietii (ma refer la comportament bineinteles).

| CuriousStuff a răspuns:

In cam 60-80% din cazuri, depinde de dispozitia ei. Categoric nu mereu, uneori e chiar posibil sa te simti bine si ea sa-ti strice buna dispozitie.

| GoldenZenith a răspuns:

Aproape. si depinde si de tine cum o faci sa se simta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot mereu, poate cu mici excepti atunci cand te cicaleste...

| tehno125482 a răspuns:

Nu.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Da.

| Andreea0007 a răspuns:

Doar dacă faci sex cu ea

| lili67tmp a răspuns:

Nu.

| Bardan_Irina_2003 a răspuns:

Depinde si de tine, dar fetele sunt intelegatoare happy