| anonim_4396 a întrebat:

O nelamurire
Vreau sa dau o comanda online de pe emag, si am ales sa ma duc eu sa ridic produsul personal
Ceeea ce nu inteleg eu este cum de vine produsul asa de repede la iasi (si in iasi este emag), banuies ca toate prosele sunt in bucuresti ( sediul mare)
Cum vine treaba asta?
Lamuriti-ma va rog

2 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Firmele de curierat rezolva asta.
In general cam oriunde in tara ajunge coletul in aproximativ 24 ore.

Posibil ca ce ai comandat tu sa fie pe stocul magazinului din Iasi (daca nu o sa trimita de la Bucuresti(sau unde este depozitul principal) si o sa ajunga repede, asta depinde la ce ora faci comanda). In general daca faci comnda de la Bucuresti pana la ora 15-16 ai sansa ca a doua zi de dimineata sa ai coletul.

O zi placuta

| sandek a răspuns:

Sry m-am grabit si nu am scris corect