| ionut95gr a întrebat:

O sa-mi mearga fifa 11 cu placa nvidia geforce fx 5500 de 256 mb, procesor intel celeron 2, 80ghz si ram 1, 25gb?"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu merge ca, fifa 2011 cere placa video un pic mai mare procesoru si rami zic ca sunt in regula da placa video cere asa fifa 2011 :ATI RADEON HD 3870. NVIDIA GEFORCE 8800 GT
+ ca cere si un procesor de 2, 4 gHz da dual core
sper ca ti-am fost de ajutor astept funda big grinmersi big grin

3 răspunsuri:
| GodBlessYou a răspuns:

Nu o sa iti mearga, te sfatuiesc sa iti cumperi o alata placa video.Gasesti pe emag.ro cu 120 de ron placi nVIDIA gforce 9. xxx.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boss am procesor de 3000 nu e dual core am 3giga de rami placa video de 1gb pe 128 biti si hard de 500 de ce imi merge greu?

| ZeWsSs a răspuns:

NU iti merge sigur. cere mult mai mult decat ai tu