| mioara a întrebat:

Oare GIGI BECALI este vinovat?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Nu e o inscenare cred! Motivele care l-au arestat sunt cu totul altele...motivul cu masina e doar un pretest de al avea la mana lor... poate ma insel, dar asa cred...

14 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Ramane sa vedem ce v-a stabili judecatorul.
Curios cine v-a mai urma la rand?
Poate fi Sorin Rosca Stanescu in legatura cu afacerile lui dubioase(Petromservice)?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Numai el stie (si anchetatorul).

April
| April a răspuns:

DUPA CUM ARATA DEZALUIRILE DE ULTIMA ORA, PARE MAI CURAND SA FIE VORBA DESPRE UN SANTAJ AL INTRLOPILOR SI DEPRE O CRASA DOVADA DE INCOMPETENTA DIN PARTEA POLITIEI...

| RamonaMn a răspuns:

Eu nu cred ca este vinovat.Sa recunoastem, el are si sufletsi a ajutat multe persoane care erau bolnave.
Eu cred ca respecivii voiau doar sa se razbune pe el pentru ca este un om bogat si influent.

| cribus a răspuns:

Eu cred ca nu

| gabriel_7188 a răspuns:

O fi el vinovat de altceva, dar sa il aresteze pentru ca l'au turnat niste hoti ca i'a maltratat dupa ce acestia i'au furat masina, e chiar culmea nesimtirii...maine, poimaine ne pomenim ca ne dau in judecata hotii ca se taie in geam cand vor sa intre in casa...am eu o vorba: viata e grea, iar in Romania e si mai grea...

| adina68 a răspuns:

Nu cunosc amanuntele concrete si nu pot sa-mi exprim parerea.

| ShaKuri a răspuns:

laughing... e un sfant printre pagani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca nu. Este o mizerabila reglare de conturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este el de multe vinovat dar in cazul acesta nu. Sant niste reglari de conturi in care el trebuia sa cada ca fraierul. Politia este corupta si ca de obicei incompetenta. Nici sa "fabrice" un dosar nu stie, cum o sa stie sa faca ceva bun.
in urma cu ani, au fost sparte 6 masini pe strada mea si printre ele, masina mea. Ne-au furat casetofoanele, roata de rezerva, oglinzi, tot ce se puteaA venit politia, au luat amprente, s-au falfait pe acolo si la final ne-au spus ca sa fim atenti si daca ii gasim cumva pe hoti, sa ii ducem la politie, ca o sa ii aranjeze ei! surprise Nu ne-au mai cautat niciodata, nu au fost prinsi hotii...ca si cand furtul nu a existat! Si atunci, nu iti faci dreptate singur? Si Becali, nu a omorat pe nimeni, ba mai mult i-a pus sa promita ca nu mai fura, le-a tinut morala, si le-a dat si de baut! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Sau nu, nu mai stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania cel mai important membru al lumii interlope este politia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca nu. Problema e ca in Ro sunt judecatori capabili sa faca asa aberatii si nimeni nu-i trage la raspundere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vinovat lau lua ca pe un mare hot
felicia