| Iancjsnxskjs a întrebat:

Oare se va remedia ceva dacă am semnalat printr-un email greșelile puse la admiterea online la facultate? Le-am scris ca nu sunt beneficiar de bursa și vreau să solicit cazare la cămin. La inserarea online acelea au fost completate astfel:din greșeală am scris ca sunt beneficiar de bursa și la faza cu căminul eu am completat cu da, dar cand m-am mai uitat peste dosarul online la faza cu căminul este completat cu nu.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti sigur, posibil ca mesajul tau sa fie luat in considerare.

| AT08915 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să dai un telefon la secretariatul facultății ca să clarifici situația.