Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt din acelasi oras in care aplic pentru facultate, ma pot caza la camin? M-am uitat pe site-ul Universitatii din Bucuresti la rubrica 'cazare' si la categoria celor care nu au drept de cazare in camine, nu se mentioneaza cei din acelasi oras.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce ai vrea să stai la cămin dacă poți sta acasă?

| ClaudiuMadalin1999 a răspuns (pentru Andreeush):

As prefera sa stau cu cineva de varsta mea decat cu parintii. Plus ca pana termin facultatea, masterul, doctoratul trec multi ani si doar nu stau pe spinarea parintilor pana la 30 de ani.

| Andreeush a răspuns (pentru ClaudiuMadalin1999):

Și dacă te muți de acasă cu ce o să te întreții în timpul facultății?