| GrigoreVarlam a întrebat:

Stiai ca orange ofera cartele sim gratuit? azi am aflat si eu sunt curios daca este adevarat, in cat timp vine cartela? am facut comanda aici : http://www.orange.ro/sim-gratuit

Spor la comenzi :)) sa-mi zice-ti si mie daca a-ti primit-o sau daca credeti ca e serioasa treaba?! BAFTA

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

E ok treaba! Cartela iti ajunge in cateva zile maxim o saptamana, eu mi-am comandat chiar de la inceput de cand a aparut oferta anul trecut si nu am avut probleme cu ele... iar pana acum cred ca am comandat cel putin 10-12 pentru cativa priteni...doar sa ai grija sa notezi bine datele adresei unde vrei sa ajunga! Si pe langa faptul ca e gratuita ai si beneficii la prima reincarcare a fiecarei luni.

12 răspunsuri:
| Umbra_9400 a răspuns:

Gratuită dar enervantă, fi sigur că în două săptămâni inbox'ul va fi plin până la refuz de mesajele lor promoţionale... gratuit nu înseamnă si indicat!

| eek a răspuns:

Da. e pe bune.iti da cartela doar ca nu mai are credit pe ea. e pe zero. tu de fapt cand cumparai de la magazin pachetul cu cartela sim. avea si vreo 4 euro...asta nu are nimic.

| Lora_9955 a răspuns:

Am dat comanda in acelasi timp cu o prietena, ei i a venit si mie. din partilaughing discriminare totala.(i a venit in 3 zile frumos. prin posta. Numa`bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu 2 simuri de orenge gratis si le vreau maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primit sim gratuiut dar nu pot activa oferta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E minciuna, primesti cartela dar fara minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e serioasa pentru ca si eu mi-am comandat si e buna in caz de urgente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e serioasa treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat-o de 2 saptamani si nu mai apare...

| GrigoreVarlam explică:

Lora tie ti-a furat`o careva din posta cred laughing si mie de altfel ca nu mai apare sim`ul laughing

| crblx2 a răspuns:

Am comandat si eu, una pentru mine acum 5 luni. nu a mai ajuns nici acum, si acum o saptamana una pentru mama, nici aia nu a aparut. Cred ca le fura postasu.

| Putaru_Alexandru_1978 a răspuns:

Dar v-ati amintit sa activati comanda?