| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Oriflame:vreau sa ma inscriu dar inainte de asta vreau sa stiu cate ceva am citit conditiile dar sunt intrebari la care nu le gasesc raspunsul in conditiile astea.
1. Pot sa pun comanda sambata sau duminica?(tinand cont ca ei nu lucreaza sambata si duminica)
2.Am lasat azi nr meu pe site-u oriflame ca sa ma sune un reprezentant iar maine e sambata sunt sanse sa fiu sunata?
3. Daca dupa un interval de timp nu mai vreau sa fiu reprezentant pot sa termin cu asta?
4. Pot sa suspend contul pentru o luna 2 iar apoi sal reactivez?
Multumesc sper sa ma ajutati voi

12 răspunsuri:
| andreea2011oriflame a răspuns:

Te pot ajuta sa devii reprezentant oriflame.andreea2011oriflame.contacteaza-ma si iti voi da toate detaliile.

| Alice_9997 a răspuns:

Buna . eu sunt reprezentant si te pot ajuta sa devii si tu . adauga id meu in lista si iti voi prezenta avantaje/dezavanjae alegerea ramand a ta daca vrei sau nu sa urmezi oriflame. inovatia.oriflame@yahoo.com. te pup D.Alice

| buhaha a răspuns:

Buna eu sunt reprezentant avon, da-mi id-ul tau si vb pe mess despre ce te intereseaza. apropo e mult mai bine la avon avand in vedere ca se castiga la fiecare campanie produse

Răspuns utilizator avertizat
| caramica a răspuns:

Buna suna-ma 0754463495 si te inscriu.si iti trimit si un parfum cadou

| AlexAlbu a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=462502
Intră în echipa Oriflame. Te întâmpinăm cu un program special creat şi te ajutăm să te menţii Ai cele mai bune discounturi la comenzile din catalog :
• 23%- pentru comanda intre 50-249 lei
• 30%- pentru comanda intre 250-499 lei
• 40%- pentru comanda peste 500 lei

| cristinutzzaa_5116 a răspuns:

Buna eu sunt reprezentant oriflame daca vrei sa vorbim uite id meu cristina_dulcika06@yahoo.com iti voi raspunde acolo la intrebari.

| cristinutzzaa_5116 a răspuns:

Da poti sa pui comanda sambata si duminica si nu mai platesti nici o taxa de manipulare. Nu este obligatoriu sa pui comenzi pe fiecare luna.

| Roberta_9121 a răspuns:

Oriflame_lider@yahoo.com si te voi ajuta cu placere, vei primii cadouri, si multe alte surprize placute

| Rodica_4351 a răspuns:

Aici te poti inscriela Oriflame www.my-oriflame.ro

| ANCA_2616 a răspuns:

Pentru a afla toate informatiile de care ai nevoie, id: anca1_oriflame

| roxana_4663 a răspuns:

Buna. te rog da mi add la id roxxy_queen_4ever. iti voi explica mai bine despre ce este vorba si ti voi raspunde si la ultima intrebare daca te intereseaza. te pup