| waXonwaXoff a întrebat:

Pana la urma exista vreo diferenta intre Twix-ul drept si ala stang?
nu inteleg rostul reclamei..au gusturi diferite sau ce?

6 răspunsuri:
| waXonwaXoff explică:

Exact...da gustul difera? ca sa fie concret diferite?

| iBubble a răspuns:

Sunt exact la fel. Stiti doar ca acum toate brand-urile au nevoie de cat mai multe reclamewinking

| polistupaul a răspuns:

Sunt la fel.

| ALEXTOPOLOVENI a răspuns:

Unul este invelit in caramel, peste celalalt se toarna caramel rolling on the floor

| Brangspears a răspuns:

Ce-i clar e ca au ambalaj diferit laughing

| BrokeDeRomania a răspuns:

Dupa parerea mea este doar o reclama care trebuia sa gaseasca un subiect si nu le-a trecut nimic altceva mai bun prin cap asa ca au publicat reclama asta. Amandoua twix-urile sunt identice si probabil au facut reclama ca sa le incerci pe amandoua, deci sa cumperi mai mult de la ei.