| Deasonyka a întrebat:

Pareri Samsung Galaxy A21S? 550 vazut intr-un amanet nou cu folie.Merita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu îți permiți financiar unul mai scump da merita ...are 5000 autonomia bateriei nu trebuie sa îl încarci toată ziua sa stai cu el în priză.in rest as putea spune că e un țel modest, nicidecum pentru pretențioși. Pentru Facebook, YouTube, filme e acceptabil. Daca găsești varianta cu 4 giga rami e o alegere ok.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"merită" nu e valid fără un preț, deci CÂT?

| Ghengbeng18381 a răspuns:

Da, eu am unul la fel, sunt multumit de bani astea, l-am luat de nou