| AndreiBotezatu3 a întrebat:

Dau funda! Care e mai bun la pretul lui Huawei P40 lite E sau Samsung Galaxy A21s?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung A21 s e mai bun, varianta cu 6 giga rami, are si o baterie mai buna asta conteaza enorm, asta face diferenta la cele mai multe teluri. eu am s9 dar bateria tine putin.

| StefanFlorea a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti ok? Răspund foarte târziu ca n am văzut. P40 lite are unul dintre cele mai puternice processoare de pe piata. Kirin 810 pe 7nm consuma foarte puțin curentsi o viteza foarte foarte mare în aplicații, P40 lite are 4200mAh, iar A21s are 5000, dar dacă îl pui în gaming sau orice altceva o sa tina mai mult p40 lite ul, și plus ca e de 4 ori lejer mai puternic kirin ul

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Huawei nu are servicii google.
A21s e o castană.
Cum reușiți să vă orientați în alegerea unui telefon?

Răspuns utilizator avertizat
| StefanFlorea a răspuns:

Pai nu a menționat, dar ai propriul magazin de aplicatii + more apps și apk și ai și Google, Chrome și yt, și te tine mai mult bateria pe p40 lite, ai processor de 7nm, consuma foarte foarte puțin, voi sunteți genul de oameni ce nu puteți trai fără servicii google, p40 lite e cu mult superior în performante și pe lângă s10 ul tău

| StefanFlorea a răspuns:

Da frate jaf? cu unul dintre cele mai puternice processoare?, uita te ma in yt la speed test nova 7i vs s10 fingerspeed sau orice alt telefon, copil pampalau ce ești

| StefanFlorea a răspuns:

Https://youtu.be/OZejhUBl_Ns

Dai frate la minutul 6:36 copil pampalau ce ești

| StefanFlorea a răspuns:

Patetic, compara monstrul de kirin 810 cu un s10 rolling on the floor)