| NickPop a întrebat:

Pe 26 martie fac 13 ani si nu stiu ce imi pot dori de ziua mea tinand cont ca am tot ce mi-as putea dori. Fundă!

Ps: am Laptop
Tableta
Telefon
Consola
Aparat foto
Tv smart

Nu raspundeti daca sunteti rautaciosi!

Răspuns Câştigător
| AllexuMax a răspuns:

Ziua ta de nastere nu inseamna neaparat sa ceri ceva mai ales material, traieste clipa si imparte-o cu familia si prietenii tai, incearca sa faci ziua ta cea mai frumoasa zi, pentru ca este totusi atunci ai aparut pe lumea aceasta happy Multi nu au nici curent nici nimic in casa, dar de ziua lor fac ceva simplu, dar care le va aduce aminte si la adanci batraneti.
Bafta si La multi ani (pentru martie)!

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Poti cere parintilor sa-ti faca un cont bancar folositor nevoilor tale.

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard619 a răspuns:

Si scuza-ma tu cu alea mai vrei ceva zi mersi ca esti sanatos si bucura-te de ce ai acumwinking

| aXandra a răspuns:

O excursie.

| mititelumarius a răspuns:

Sanatatea e mai importanta decat tot ce ai si de ce vei aduna in viitor. Esti inca mic si "nu iti doresc sa vezi ca am dreptate"!

| GabyVlad9i9i9i9i9i a răspuns:

Pai nu stiu, un telefon mai performat
Gen Iphone6, sau HTC one M8
Sau un laptop mai bun, processor i7/i8
Gandeste-te.
Vezi tu big grin