| ThOmAsSsS a întrebat:

Pe ce Site se posteaza rezultatele de la Examenele nationale 2012 din clasa a 8-a?

5 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Caută pe www.edu.ro. Ăla e site-ul oficial.

| ThOmAsSsS explică (pentru iShadowz):

Da... dar tot caut si nu gasesc tebelul cu Elevii si notele lor la examene

| danmicu a răspuns:

Rezultate se afiseaza pe siteurile inspectoratelor scolare. Ca sa nu cauti prea mult, sunt pe siteul de stiri realitatea.net. Uite linkul

http://www. realitatea.net/rezultate-evaluare-nationala-2012-toate-judetele_956539.html? utm_source=Cub-Homepage&utm_medium=Clicks&utm_campaign=trkweb

| fratica_6823 a răspuns:

Www.edu.ro dar iti spun ca e inghesuiala mare si o sa se blocheze serverul...cel mai simlu e google, scrii acolo rez examne nat cls 8, 2012 si motorul de cautare gaseste singur...succes