| Intrebarilemele666 a întrebat:

Pe fisa aia pe care trebuie sa o completezi de la posta, trebuie sa scriu cu majuscule datele?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e obligatoriu. Dar trebuie scris citeț, ca sa poata intelege cei de acolo ce ai scris.

| sierra1 a răspuns:

Mai nou ar trebui ca lucrătoarele alea de la poștă (care oare?) să completeze ele formularul, la comp

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca i ti scrii numele scrii prima litera mare, iar restul cu litera mica

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De preferat!
Citeț să fie.

| Brizbriz a răspuns:

Daca ai facut caligrafie in draci, atunci... NU
daca esti doctor, atunci, putem DOAR sa speram ca asta ajuta big grin