| catalin_9680 a întrebat:

Pe iDevice-uri in general stiu ca exista un program care ajuta la punerea unei parole formata din cuvinte nu doar cifre, adica in loc de 1234 sa poti pune kdasuyhdu6. Nu raspundeti daca nu stiti despre ce este vorba, mai bine ocoliti subiectul, cine ma poate ajuta ii voi oferi acea funda!

2 răspunsuri:
| Candy a răspuns:

Pai conteaza ce fel de yahoo mesenger ai, la mine am voie sa pun khsdkakl dar sa am 6 sau 15 si sa nu sar peste astea ori sase ori 15. poate yahoo mesengeru tau nu iti permite decat cifre. stii cum fac eu sa imi fac id new ( nou) ca sa nu mai scriu decat cifre (dar daca nu merge trebuie sa iti descarci alt yahoo mesenger {download yahoo mesenger, acolo iti da multe categori ai grija mare ce alegi}) yar tu bagi la google registration yahoo mesenger si acolo iti spune parola cum vrei tu sa fie dar sa aiba 6 sau 15 litere id,numele, prenumele, emaiul e.t.c.E usor te descurci tu!
primesc fundita plz

| catalin_9680 explică:

Andrutza19 esti o dulce si iti multumesc pentu raspuns insa nu la yahoo ma refeream :-s nici macar nu am pronuntat acel nume in intrebare. Vorbeam de parola de la un iDevice adica un iPhone, iPod, iPad etc. happy