| Aivanoaiei_Cosmin_1994 a întrebat:

Pe twitch merg donatiile cu paysafe?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Donatiile se fac doar prin PayPal. Dar ca sa te abonezi la diferiti streameri, poti s-o faci prin Paysafecard.

| codrincodrin a răspuns (pentru RareşTPUro):

Salut! Un paysafe de 25 de lei e destul ca sa ma abonez? Vreau sa zic ca atunci cand ajung pe pagina cand trebuie sabag codul din 16 caractere, imi scrie 5, 61 in loc de 4, 99 euro. Mersi.

| RareşTPUro a răspuns (pentru codrincodrin):

Este 4.99 dolari la abonament. Dolarul este mai mic decat euro. Da, de 25 de lei Paysafe. Da, poti sa te abonezi ca iti ajunge! Cu placere!