| gabibt a întrebat:

Pe unde exista terenuri de fotbal cu porti prin Bucuresti? Cu sau fara plata... nu conteaza.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In complexul Lia Manoliu, pe bulevardul Pierre de Coubertain este unul (la capatul troleelor 90 si 86 sau pe traseul autobuzului 104). Mai stiu unul cu conditii foarte bune, contra cost, in Parcul Studentesc Tei (pe strada Caroteni, langa Bamboo sau Turabo).

1 răspuns:
| Ana a răspuns:

In Crangasi, si mai stiu ca este pe langa Steaua, unde este stadionul.