| gabibt a întrebat:

Unde sunt terenuri de fotbal prin Bucuresti? Cu sau fara plata... nu conteaza. Pot fi sintetice sau cu gazon natural. Nu conteaza... teren de fotbal cu porti sa fie!
Daca stiti spuneti-mi si mie va rog pe unde e situat happy si poate jucam si impreuna un meci

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

In parcul I.O.R sau cuza...(tot aialaughing)...si in titanel.sunt foarte bune. atata stiu eulaughing

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

De închiriat teren de fotbal ştiu că există lvisavis de mc donald, s dristor, din bucureşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu locuiesc in militari si aici este un parc privat pe nume gabriela szabo gasesti ce ai nevoie