| gabibt a întrebat:

Stiti cumva pe unde mai exista terenuri de fotbal cu porti prin Bucuresti? Cu sau fara plata... nu conteaza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Stiu unul pe langa strand Titan `Bucuresti sector 3, Pe langa parc Carangasi erau doua, Teren Liceul Grigore Moisil(Drumul Taberei, Bulevardul Timisoara, Nr 33, Sector 6 (in incinta liceului Grigore Moisil, vis-a-vis de Mall Plazza), Baza sportiva Real Football(Str. Intrarea Visinului nr. 1 (in incinta Scolii Generale nr. 5, langa sala de sport), Teren Big Sports Arena(Str. Valea lui Mihai nr. 6, sector 6 (in incinta Liceului Lovinescu), Teren Futsal Alexcom 94(B-dul. Basarabia 37-39 (situat intre patinoarul Mihai Flamaropol si intrarea in Stadionul National Lia Manoliu)

1 răspuns:
soothe
| soothe a răspuns:

Cum adica, nici porti nu mai sunt?