| JustThat a întrebat:

Pentru a da orasul la scoala de soferi, trebuie sa mai platesc ceva? Cum decurge ziua? Ajung acolo si...?

2 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Si eu am traseul luna care vine. M-am mai interesat pe "ici pe colo" si cica o sa fim toti la un loc iar politistul are o lista dupa care dam noi traseul. Depinde de unde esti ca sa iti spun pe la ce ora incepe. Nu dam nici un ban in plus atunci, trebuie dosarul si buletinul si sa nu uiti sa-i dai "Buna ziua" la politist ca sunt tare pretentiosi. Daca ai alte intrebari, spune. ^-^

| TnT123 a răspuns:

Nu prea mult.nu faci nimic