| alisalisa a întrebat:

Pentru a intra pe partia de la Predeal, trebuie sa platesti taxa? Daca da, cat costa?

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Iti iei abonament cu mai multe coborari daca schiezi, daca vrei sa te dai cu saniuta nu costa nimic dar se face numai in zon ele special amenajate

| Alex_7297 a răspuns:

Dacă vrei să intrii în parcarea lor cu maşina costă 10 lei parcă. Însă nu garantează nimeni că vei găsi loc de parcare... Dacă laşi maşina altundeva sau dacă vii cu trenul nu costă nimic.