| cszw a întrebat:

Pentru a practica web designul iti trebuie vreo facultate, adica eu ma pricep in html, css, javascript, photoshop dar nu am terminat decat un liceu de profil uman am dat bacul anul asta, si vreau sa aplic pentru un job de web designer, am 18 ani.

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Clar iti trebuie experienta in acest domeniu, studii altfel nu te ia nimeni in seama + ca facultatea este un plus de dezvoltare si de avansare

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca stii meserie si treci de interviuri nu are asa de mare importanta facultatea desi o diplom acolo nu strica

| Dismally a răspuns:

Nu conteaza facultatea, oricum nu in facultate inveti web-design.