| BlackRose03 a întrebat:

Pentru cei care sunt din Bacau...Stiti licee bune pe stiinte ale naturii?
Sunt din Brasov,unul dintre părinții mei s-a mutat recent si vrea sa ma ia in grija lui.
Eu nu stiu cum sunt oamenii acolo, liceele...Nu am cunostinte din Bacau.
Am auzit ca Gheorghe Vranceanu sau Vasile Alecsandri ar fi niste optiuni bune. Ajutor?

Răspuns Câştigător
| xRaduC a răspuns:

Se spune că cele mai bune 3 licee sunt Vrânceanu, Alecsandri și Ferdinand. Cu toate astea, unii prefera mai mult Alecsandri decat Vrânceanu datorita unor statistici. Liceul are, parcă, 100% prezență la examenul de bacalaureat și 100% rată de a fi luat examenul de bac. Nu știu, parcă din câte am înțeles, unii, dacă nu pareau sa știe, nu erau lasati la Vrânceanu.

1 răspuns: