| BiuL a întrebat:

Pentru cei din Cluj, ce troleu/autobuz trebuie sa iau ca sa ajung din gara in Iulius? Merci

Răspuns Câştigător
| Mandarina888 a răspuns:

Ca sa ajungi de acolo la iulius trebuie sa schimbi, poti face in mai multe feluri! Ori iei 3 u pana in penultima statie, treci strada si te duci pe jos printre blocuri, ori iei 9-le si mergi pe memorandumului, treci strada si astepti 24B, 24, 25! Ori mai poti sa iei un 3 pana in Piata M.Viteazul si mergi pe jos prin spate pe la Mac la regionala, treci strada si astepti de acolo 25, 24B, 24!