| Annd a întrebat:

Pentru cine are Samsung Star II, TouchScreen-ul este rezistent la zgarieturi? Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| nissan09 a răspuns:

Dai si u o fundapuppy dog eyes?

7 răspunsuri:
| bike a răspuns:

Daca vrei sa fi sigur ca e protejat poti sa iti cumperi o folie de protectie ecran. big grin

| Annd explică (pentru bike):

Da...Corect

| nissan09 a răspuns:

Da este rezistent

| Annd explică (pentru nissan09):

Mersi,mersi.

| nissan09 a răspuns (pentru Annd):

Dai si u o fundapuppy dog eyes?

| Shaggy02 a răspuns:

Da este rezistent ca orice touch! daca il scapi de vreo 20 de ori pe ciment o sa aiba niste zgarieturi! Sper ca te-am ajutat fratica

| Annd explică (pentru Shaggy02):

,,Fratica,,...intrebam cu scopul de a ma informa daca Touch-ul lui e rezistent la asa ceva, nu ca vreau sa joc baseball cu el...

| aliniacob27 a răspuns:

Da da asta nu inseamna sa arunci cu el ca rezista.