| maf16 a întrebat:

Pentru muschii de la mana... biceps si triceps ce exercitii pot face? ce i-mi intareste mai bine mana? cele mai bune au fundita si votwinking

Răspuns Câştigător
| elmo2011 a răspuns:

Flotarile, faci cat de multe poti, si in fiecare zi mai adaugi cate una. Succes garantat

4 răspunsuri:
| elmo2011 a răspuns:

Pai faci cate rezisti, le numeri si urmatoarea zi mai adaugi una

| Danny1990 a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci la sala daca chiar vrei sa iti lukrezi bratele calumeahappy

| naitreaba a răspuns:

Flotari multe.

| maf16 explică:

Ar trebui sa am un anumit numar de flotari pe zi? adica intr-o zi sa fac 30 si in a 2-a zi sa tot adaug?