| Irinadarian a întrebat:

Pentru pensia anticipata se pune si concediul de crestere a copilului pana la varsta de 2 ani?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa intelegi un lucru: TPU este un loc unde sunt foarte multi tineri care dau raspunsuri doar de dragul de a raspunde. Cel mai bine este sa pui aceasta intrebare pe net si sa intri pe o pagina unde raspunde cineva documentat in domeniu. Exemplu este aceasta pagina: http://bit.ly/2Tzoulw Mai este si Avocatnet.ro. Fa-ti un cont acolo si-ti va raspunde un avocat sau un jurist. Concluzia paginii pe care ti-am trimis-o este ca da! Se ia in considerare.

| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu, da.

| Justme32 a răspuns:

He he he he he... Nu!