| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Pentru un laptop, care din cele doua placi video e mai buna?
ATI HD 7670m vs. nVidia GT 635m, ambele 2 Gb Ram.

Răspuns Câştigător
| PickUp a răspuns:

Buna!
ATI HD 7670m este mai buna! Dar nVidia este mai buna in general dar de data aceasta este mult mai slaba. Nu se compara cu 7670mhappy Dar daca tot ti-o cumperi pe-aia care are 7670m eu iti recomand sa-ti instalezi windows 7 pentru grafica mai buna!
Bafta!
Sper ca te-am ajutat!
Funda plz?!

5 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

7670m. Am vazut 635m si nu e ca cea ati.

Si e 2 GB memorie video nu ram big grin sau poti sa-i spui Vram.

| semyryan a răspuns:

ATI HD7670m

| Kos93 a răspuns:

Nvidia face fata cam la tot ce exista pe piata in materie de jocuri, programe,... deci eu ati recomand Nvidia big grin
Bafta laughing