| Ionut_7740 a întrebat:

Pentru unele aplicatii de pe Android Market, trebuie sa am internet pe telefon? de exemplu pentru Gps sau altele. vreau sa-mi iau un telefon care are sistem de operare android si vreau sa ma conving daca merita sau nu. a, si mai sunt telefoane care au 0. facebook, asta inseamna ca poti intra pe fb fara internet?

Răspuns Câştigător
| dotcube a răspuns:

Daca iti iei telefonul cu android si nu ai pachet de date il iei degeaba.Treaba cu 0.facebook.com e relativa tot trebuie sa ai un pachet de date nu se taxeaza traficul insa conectarea se taxeaza.