| Grigore1239 a întrebat:

Placa video nVidia GeForce 2 GTS 32MB e mai buna decat nVidia GeForce 2 MX/MX 400 64MB?

9 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Teoretic nu e mai buna, practic facand comparatie cu standardele actuale amandoua sunt total expirate.

Răspuns utilizator avertizat
| Nickname1890 a răspuns (pentru Grigore1239):

Nici battlefield 1942 nu cred ca il duce. Imi aduc aminte de calculatorul meu de acum vreo 10-12 ani. Aveam un Geforce 2 64mb si nu mergea battlefield1.

Răspuns utilizator avertizat
| YoBuDy a răspuns:

Da este mai buna, tot ce are Mb, si ajunge in GB sunt bune, desi cele super bune sunt in GB

| Wrecked a răspuns:

Man ce pentium ai 0.5 laughing) baga banii la ciorap si cumpara alt pc

Răspuns utilizator avertizat
| Wrecked a răspuns (pentru Grigore1239):

Na si? de la al tau pana la al meu mai este am Intel 3000 Ghz dual-core tongue

| adryan13 a răspuns:

Cred ca mai buna este cea de 64 mb.