| Stefan_Stefan_1995_bHwl a întrebat:

Plzzz ajutați mă
Ce înseamnă schimb de membri pe Facebook?

4 răspunsuri:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Depinde la ce refera persoana care va zis acest lucru.
Schimb de membri este imposibil, poate se referea la adaugarea unor membri pe grupul lui de Facebook si el tie.
Sau nu stiu la ce se poate referii, dar schimb de membri in afara de grupuri nu are legatura.

| Stefan_Stefan_1995_bHwl explică (pentru OnTopic_ClaudiuOwn_1974):

Exact,eu ziceam de schimb de membri între grupuri...ce înseamnă și cum se face?

| Stefan_Stefan_1995_bHwl explică (pentru OnTopic_ClaudiuOwn_1974):

Cum se face? Schimb de membri între grupuri?

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns (pentru Stefan_Stefan_1995_bHwl):

Nu ai cum sa faci acest lucru.
Sper ca te-am ajutat.