| Wehrmacht a întrebat:

Poate sa imi spuna ingredientele din inalbitorul ACE automat? Sau sa imi dati alte "marci" de clor/inalbitor si sa imi spuneti ce contin? Si sa nu imi spuneti ca Cl contine clor(Cl=clor dar faceam cacofonie)

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Tare greu e sa te duci pana la un ABC sa iei in mana o sticla de ACE si sa vezi ce ingrediente are? Vai si amar. In majoritatea intrebarilor faci oamenii idioti, prosti si asa mai departe dar vad ca nu te duce nici pe tine capul prea mult, sau esti pur si simplu lenes si vrei totul mura in gura?