| o3oDYAo3o a întrebat:

Poate sa imi zica cineva de la liceul sincai din sectorul 4 cum e acolo si cam cum sunt profesorii, elevii si restul laughing Si...cam cum e partea de uman sau de limbi straine, merci mult...

2 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Nu stau in Bucuresti insa este aceeasi materie peste tot tu nu trebuie sa vanezi note pentru ca nu vei face nimic in viata cu o astfel de atitudine!

| o3oDYAo3o explică:

Intrebam doar cum este liceul nu ziceam nimic de vanat note sau altceva si nu trebuie sa comentezi doar asa ca sa te afli in treaba, ok? -.-