| elenyss a întrebat:

Buna dimineata! Stie cineva daca serviciul de coletarie de la Posta Romana are program si sambata? A ridicat cineva colete sambata? Doar din proprie experienta vreau raspunsuri, va rog, m-a bulversat google :-)
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| tooteu a răspuns:

Sambata NU de luni pana vineri happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreea2706 a răspuns:

Posta Romana este deschisa si sambata, insa au program scurt gen pana la ora 13:00. DA am ridicat eu colete si am trimis coletete sambata (insa se proceseaza abia luni). Cel mai bine suni la oficiu postal de care apartii ca poate ei nu lucreaza si sambata dar in principiu sambata este program scurt iar duminica nu se lucreaza.