| sym0nyck a întrebat:

Pot afla id de mess... daca am hi5 unei persoane? thx

Răspuns Câştigător
| traumatizaNtu a răspuns:

Http://hi5.bitshare.ro/

13 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Da, poti afla iti trimite cineva cerere de prietenie si poti vedea in mail un id.

| yuli10 a răspuns:

Da, daca ii dai un mesaj si i-l ceri tongue

| madamanu a răspuns:

Incearca sa intrebi persoana in cauza printr-un mesaj pe hi5... happy poate e de acord si ti-l da de buna voie tongue

| Natassha a răspuns:

Da
daca iti face un comentariu la o poza at. primesti mesaj pe mess cu id respectivei persoane

| faranume a răspuns:

Poate inversbig grin

| Aries90 a răspuns:

Pe prima pagina a profilului persoanei respective, deasupra chenarului unde scrie varsta, locatsia etc dai click pe " Contact ". Daca si-a facut id`ul public, va aparea acolo. Sau citeste arhiva mesajelor de stare, caci unii isi scriu acolo id`ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUhappy decat daca il ceri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca dar eu nu cred
ai inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euam incercat http://hi5.bitshare.ro dar nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

bobocika_ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianka