| anonim_4396 a întrebat:

Pot conecta la tableta mea care are mufa jack orice tip de boxe care are jack si care trebuiesc conectate la priza, se intampla ceva (se arde cumva)? happy

3 răspunsuri:
| SirGilbert a răspuns:

Sigur ca poti conecta orice tip de dispozitive cu mufa jack, indiferent ca le bagi in priza sau nu!

| Criterion a răspuns:

Daca boxele se alimenteaza la reteaua de 220V, poti conecta la ele, fara teama ca s-ar putea intampla ceva rau, tableta prin cablul cu mufa jack de 3, 5.
Nu se arde nimic.
Auditie placuta!

| Jhonny22 a răspuns:

Daca trebuie conectate la priza (220v) nu se intampla nimic, din contra, iti ajuta tableta, telu etc la econimisirea bateriei, cele care nu se baga in priza...consumul se face din bateria tabletei tale, telului tau happy