| Walhalla a întrebat:

Pot decupa o anumita persoana pe conturul corpului dintr-o imagine? Adica sa nu decupez o imagine, patrata... Exista vreun program cu care pot face asa ceva?

Răspuns Câştigător
| bianca3 a răspuns:

Da,sunt foarte multe programe!
De la cel mai simplu si usor de folosit, pizap(online)pana la cel mai complex photoshop (trebuie descarcat).Iti recomand pizap.Deschizi poza unde vrei sa muti personajul, apoi dai pe "Add Cutout", selectezi imaginea cu personajul, iar apoi il vei colora cu verde(partile care vrei sa ramana). Daca ai gresit selectezi "Erase" si colorezi cu el unde vrei sa stergi.La sfarsit dai pe "Finish" si vei modifica marimea si locul unde este situat. Apoi poti adauga si alte efecte, imagini si ce vrei.La sfarsit dai pe "Save Image" si ai terminathappy Good Luck!

| Walhalla explică (pentru bianca3):

Multumesc frumoskiss

| bianca3 a răspuns (pentru Walhalla):

Fundita?smug

| bianca3 a răspuns (pentru bianca3):

Te rooog!

14 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Cu photoshop sigur poti. dar daca nu il ai si te multumesti cu ceva mai slab poti incerca si cu pizap.com

| LolaLollita a răspuns:

Daca ai rabdare, se poate si in paint.

| TheStory a răspuns:

Cu photoshop sigur poti

| Spitz10 a răspuns:

Pizap.Funda?

| Walhalla explică (pentru Spitz10):

Ce mai faci rapidistule? Tocmai aici?rolling on the floor

| Spitz10 a răspuns (pentru Walhalla):

Ce te apuca mah retardatule? Ai nevoie de ochelari? Is Stelist ba distrusule! Daca vrei sa spui ceva spunemio in fata...asta inainte sa iti dau 2 laterale si o talpa-n gura!

| Spitz10 a răspuns (pentru Walhalla):

Pe cine faci tu rapidist? Vrei sa vin la tine si sa o iau la pl pe mama ta? Nespalatu dracu care esti.Du-te si spalate! Nu mai sta cu mana intinsa in priata. Cersetoru dracu si cocalar care esti.

| Spitz10 a răspuns (pentru Walhalla):

Redusule mintal si retardat ce esti tu cu tot familionu tau. Poate te invarti de un pumn in mufa! Pi.zdo.su dracu.

| Spitz10 a răspuns (pentru Walhalla):

Ce naiba tea apucat cu mintea aia a ta de retardat sa imi zici rapidist.Si ca n-am ce cauta aici.Ba,in caz ca nu sti TPU e interzis cocalarilor ca tine. Poate numa asa ca aia din administratie or luat-o la pl pe micata si teor lasat sa iti faci cont.Deci tu, de aici incolo mi te adresezi cu 'domnule' altfel vin la tine si iti f.u.t toata familia.Nespalatule.

| Spitz10 a răspuns (pentru Walhalla):

Pui si tu intrebari la care ori ce redus mintal poate raspunde.Toata lumea stie ca pizap e cel mai usor.Eo vreau sa te ajut si te gasesti tu ca un poponar sa imi zici rapidist.

| Walhalla explică (pentru Spitz10):

Am un coleg pe care il cheama Maier Paul si are id maierpaul10 sau ceva de genu`...am crezut ca el e... Orkm puteai sa vorbesti mai frumos, ca nu te-am injurat de mama, da`ce sa faci, mai sunt si tarani pe`aici