| lorealedarius a întrebat:

Pot sa adaug pe cineva in lista mess fara ca el sa ma aiba in lista lui si sa-i pot trimite mesaje fara ca el sa ma poata contacta?

3 răspunsuri:
| AndrewBa a răspuns:

No. You can not, we apologize that you can not do that.
Traducere : http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#auto|ro|No.%20You%20can%20not%2C%20we%20apologize%20that%20you%20can%20not%20do%20that.

| HeartBreaken a răspuns:

Poti sa-l bagi in lista chiar daca el nu te are si poti sa-i trimiti mesaje pe care el le va vedea si va putea raspunde la eletongue Bye

| crisuletss a răspuns:

Nu se poate