| anonim_4396 a întrebat:

Pot Să Conectez Cablul De Date Si Telefonul La Plasma Finlux?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Se poate, daca folosesti un router, care permite sa configurezi o retea locala, inclusiv wi-fi.
Prin retea poti accesa toate echipamentele conectate, adica prin conectare la internet prin cablu (la intrare) iar iesirile le conectezi la router prin cablu sau prin wi-fi. Toate echipamentele se vor putea acesa prin retea locala windows (dupa nume) sau prin IP.