| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se inchide telefonul cand conectez cablul de date in PC? Dau Funda! Urgent va rogbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| elizasedai a răspuns:

E normal sa se inchida, ca faci legatura dintre telefon, softul lui, cu Pc-ul. Deci, nu iti fa probleme... dar trebuie sa se deschida

1 răspuns:
| elizasedai a răspuns:

Se deschid el singur, face asa numai cand dai pe un mod anume, sau... cand face conexiunea cu pc-ul. Astfel, nu mai ai deloc acces la telefon, ma refer sa umblii pe el, pana cand il inchizi din pc si scoti cablul. Atunci, se va deschide el singur thinking Daca nu, il deschizi tu. Depinde de telefon