| T30D0RA a întrebat:

Pot sa gasesc Message Archive pe messul yahoo de la e-mail? Trebuie sa vad din nou o conversatie.

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Nu ai arhiva in mess-ul de pe e-mail

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Daca ai selectat sa-ti ramana arhiva da. Dai click pe messenger, preferinte, archive, vien archive sau nu stiu cum scrie in engleza ca al meu e in franceza

| Andr3yCzz a răspuns:

Cu programul yahoo decoder sau daca nu merge cu ala anunta un specialist si cu un nu stiu ce program iti poate scoatetoate convorbirile de pana acum!

| qwerty a răspuns:

Arhiva de la Yahoo Messenger se stocheaza in calculator, nu pe contul de e-mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa ce ai deshichis messengerul ai sus mai multe rubrice,, messenger",,, contacts"etc... dai la messenger apesi pe preferences dupa aia dai la archive si apesi view archive sa vezi daca ti s'au salvat convorbirile si cand vrei sa iesi apasa yes, save all of my messages si da ok dupa aia ca sa ti se salveze pe viitor toate convorbirile, sau daca nu le gasesti acolo poti descarca un program special pentru asa ceva de pe net tonguesper ca ti'am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci