| mmadonna a întrebat:

Pot sa imi bag jocuri mari pe telefon cum ar fi metin2, cs daca am internet, sau cum as putea juca metin 2 sau cs in afara de calculator si laptop.

4 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Poti sa ai cel mai smecher telefon, nu poti juca pe el jocuri de calculator/laptop, mai ales pe internet pe telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu merge
de ce nu merge?
ca asa vreau eu si pe tine nu te intereseaza

| LeOLeOnArD98 a răspuns:

Logikk ca NUu laughing LOL nici pe iphone 4 nu merge LOL ce N000blaughing)

| StefanZee a răspuns:

Cs se poate al avut pe telefon. Cauta pe gallery.mobile9.com assasin creid 1/2, prince of percia, Nfs, fifa... is multe jocuri si lasati metinu in pace ca deveniti obsedati!