| paul365 a întrebat:

Pot sa primesc internet pe telefon din laptop prin bluetooth?

4 răspunsuri:
| GigiManivela a răspuns:

Nu, prin bluetooth nu se poate. Se poate decat prin wireless. Dar, poti face hotspot de la un alttelefon cu internet, sau chiar cu laptopul mi se pare.

Funda? happy

| paul365 explică (pentru GigiManivela):

In afara de wireless nu pot sa primesc si in alt fel net pe telefon de pe laptop?

| GigiManivela a răspuns (pentru paul365):

Ba da, nu ti-am spus? prin hotspot. daca ai un alt smatphone in casa cu internet, te poti folosi de el, sau daca ai un laptop cu internet. Dar trebuie sa faci niste setari.

| paul365 explică (pentru GigiManivela):

Alt telefon cu net nu am si la laptop ce setari trebuie sa fac si de unde?