| Chiriceanu_Bossu_Emy_1994 a întrebat:

Probabil ca si voi va mai uitati la 'fail-uri' pe youtube, adica clipuri in care oamenii cada cu bicicleta, masini etc. Unde pot sa vad si eu clipuri de genul asta dar nu compilatii?

3 răspunsuri:
| morarucatalina2002 a răspuns:

Poti incerca:
-Failarmy
Iar site-uri cu bloggeri:
-Pewdiepie(daca stii engleza)
-Teqilla
si cu sfaturi:
-Pleated jeans

| Chiriceanu_Bossu_Emy_1994 explică (pentru morarucatalina2002):

Nu e tocmai ce-am cerut dar anyway... si apropo pewdiepie e youtuberul meu favoritwinking

| morarucatalina2002 a răspuns:

Apropo...
Faina poza cu Assasin's creed si eu joc chiar daca sunt fata.
(am 12 ani si folosesc numele motanului meu ca nume de profil.).;-)