| Dorinel a întrebat:

[PROBLEMA]Cand incerc sa imi schimb poza de la profil nu mi-o schimba imi spune "Profil Salvat" dar tot cu poza anterioara ce pot face in cazul asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa o miscorezi, are formatul prea mare.

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza site-ului. Incearca peste cateva minute/ore/zile.

| pepe a răspuns:

Mai asteapta putin si o sa apara poza noua.

| silvio a răspuns:

Incearca sa-ti schimbi fata big grin
oare de ce ati dat nefolositor pentru @kittyalexandra?

| Dorinel explică:

Am incercat de 3-4 zile incontinu sa mi-o schimba dar tot nu merge... poza are 517x388 sad

| Dorinel explică:

Multumesc "TOT.EU.adicaea-ZAZU" a mers

| adyth a răspuns:

Patesc acelasi lucru.de schimbat ti'o schimba. dar nu'ti apare tie imediat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana cand nu ii vei schimba formatul, nu ai sa o poti descarca. poti cobori una de pe internet si aceasta sigur o sa se incarce. dar fotografia pe care o ai in memoria computerului tau, nu o poti descarca daca nu ii schimbi formatul.asa de simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pana la urma la cat ai redus-o?

| Andeea_6354 a răspuns:

Pai poate are formatul mare sau ...mai astapta!