| Cookie_2399 a întrebat:

Pt. copii de 8-13 care sunt in cautare de site`ui cu desene animate online dublate in limba romana un site superb cu toate desenele copilariei
WWW.desenele-copilariei.net
http://desenele-copilariei.net/ (link`ul)
:*:* sper sa iti placa!:X

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Sa stii ca nu numa copiii 8-13 ani se mai uita la desene. [ma refer la desenele copilariei] Chiar si mama mea se uita uneori, si eu inca le mai urameschee hee [da numa pe astea bune copiii de la 402, viata cu louie si zambetul ului Sharon]. Astea sunt desene adevarate, nu porcariile de astazi. straight face

1 răspuns: