| anonim_4396 a întrebat:

Aici pentru voi! Cele mai frumoase desene, care acum nici nu se mai difuzeaza. www.desenele-copilariei.net

Sper sa va placa! :)

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Multumim, Multumim kisskiss
Esti o scumpa!kiss

| Puiutz a răspuns:

Ooo ce dulce esti:X
Cat ziceam ca ce m`as uita la niste desene animate cum erau mai demult.
Iti multumesc mult de tooootlove strucklove struck
Eee se pare ca acum in vacanta o sa am ocupatielaughing)smug
Mersi >big grin

| JoJo a răspuns:

Ed, Edd & Eddy the bestlaughing

| Ys a răspuns:

MErSi cu ocazia asta ma uit si eu la deseni:X...

| doar.eu a răspuns:

Multumesc pentru link love struck

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDeea56 a răspuns:

Mersi :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am cuvinte sa-ti multumesc :X:X, iti multumesc de mii de ori, nu sti ce bucurie mi-ai provocat...de cand nu am mai vazut spioanele, ce-i cu andy, ed, edd si edy...:X:X:X. Iti multumesc
inca o data:X:X:X.