| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi dati site-uri cu imagini pentru ecranul calculatorului?

Răspuns Câştigător
| BSM a răspuns:

Http://www.freesaver.com/

Sper sa te ajute :)

| anonim_4396 explică (pentru BSM):

Cel mai tare site

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Www.magentic.com

| Scherimuvi a răspuns:

Da iti dau eu cate vrei dar cel mai bu este asta
http://www.google.ro/imghp?hl=ro&tab=wi
Scrii de exemplu natura si iti va aparea o gramada de imagini
dai clik dreapta pe imagine si vei avea salveaza imaginea ca. si dai acolo si o salvezi pe desktop dupa intri sa vezi imaginea si dai clik dreapta si alegi set a desktop... si o pui pe desktop si pentru a o face mare pe tot desktop-ul dai clik dreapta proprietati dai la desktop si dai sa fie pe tot ecranul dupa dai apply si ok si gata

| alexralu34 a răspuns:

Eu imi iau imaginile de pe poze-super-misto.blogspot.com, sunt chiar super