| Bunny_8478 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti ce pot si ce nu pot sa le faca profesorii elevilor? De exemplu un profesor poate da afara un elev doar pentru ca a vorbit cu un coleg?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare profesor are regulile lui la orele lui. bineinteles ca nu are voie sa loveasca, jigneasca samd, dar daca tu deranjezi ora poate sa te dea afara pentru a putea continua predarea in liniste

2 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Salut in legatura cu aceasta intrebare te pot ajuta eu; profesori poate sa te dea afara doar daca vorbesti sau te ridici dar depinde de profesor. profesori nu pot injura elevi sau maltrata, daca ti-a fost util funda

| mirceadenis a răspuns:

Da poate